Arama Özel Mesajlar Profiliniz Gruplar WoW-TR
+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: WTFast Kullanımı Hakkında

MVP
    İsim
    Sypena 
    Irk
    Goblin 
    Class
    Shaman 
    Level
    85 
    Realm
    Outland 

Standart WTFast Kullanımı Hakkında

İyi günler.

Türkiyedeki müthiş internet hizmeti yüzünden WTFast kullanmaya karar verdim ancak duyduğuma göre bu programın bir ayarı varmış ve o ayar yapılmadan oyuna girince banlanmaya sebep olabiliyormuş.Bu ayar nedir, nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca WTFast nasıl bir programdır ? Tavsiye eder misiniz, bildiğiniz daha güzel programlar var mı ? Ücreti benim için önemli değil yeter ki raid, pvp ve aynı zamanda herkesin işten gelip internetin zorlandığı saatler olan 19:00 dan sonra lag sorunum olmasın.

Super Moderator
    İsim
    Tigrex 
    Irk
    Gnome 
    Class
    Mage 
    Level
    85 
    Realm
    Twisting Nether 

WTFast'te sabit IP olayı var Ban sebebi. Herkesi -default olarak- tek bir IP'den bağlıyor, bu da belki ban sebebi olabilir. Ama istersen kendi IP'nin çıkmasını sağlayabilirsin, çok sorun değil yani.

Lowerping adında bir "hizmet" kullanan bone var, "50-60ms görüyorum" diye hava atar hep, kendisi daha detaylı bir cevap verecektir.

Son olarak, böyle programlar kullanmadan önce şunu bir dene. Eskiden 150-200'lerde gezen latency'mi 60-100 aralığına düşürdü. Olmadı program alırsın.
    ليس هناك ما هو صحيح كل شيء مسموح به

Moderatör

Bir süre bende yourfreedom die bir program kullanmıştım, sonradan gm e sormuş, muhtemel ban sebebidir cevabını alınca vazgeçmiştim. Thigrai'nin tavsiye ettiği addonu bir dene. Ban sebebi olduğundan programlar konusunda bir tavsiyem yok.

MVP
    İsim
    Sypena 
    Irk
    Goblin 
    Class
    Shaman 
    Level
    85 
    Realm
    Outland 

Linktekinin benzerini yapmıştım, latency sorunumu biraz düşürmüştü ama yinede tam istediğim gibi değil.Genelde oyundakilere sorduğum zaman 90 latency e yüksek diyorlar.Ben 90 latency i gördüğüm zaman hemen lag yok diye main karakterime girip birşeyler yapmaya çalışıyorum.
    İstediğim 40-50 arası latencye ulaşmak ki programların ciddi bir şekilde işe yaradığını göz önüne alırsak program kullanınca daha düşük latency e bile ulaşmak mümkün.Bu sebeple program kullanmak istemiştim ama bu ban sorununu nasıl halledeceğimi bulamadım.

Moderatör
    İsim
    Bonelazy 
    Irk
    Blood Elf 
    Class
    Paladin 
    Level
    85 
    Realm
    Twisting Nether 

Kesinlikle LowerPing öneririm. Kurulum aşırı basit ve ban sorunu falan da yok. Yaklaşık 6-7 aydır kullanıyorum, ve neredeyse guildimin de tamamı kullanıyor. Ban yiyen kimseyi görmedim daha. Türkiyenin yurt dışı çıkışlarının aşırı berbat olduğu durumlar hariç 50-60 ms ile oynuyorum. Bu hizmetlerin en güzel yanı ise, ms'i stabil yapıyor. Yani programsız 60-120 arası gidip gelirken, program ile bu aralık 50-60 a düşüyor. Bunun dışında ani spike larda DC olmanı da engelliyor.

www.lowerping.com sitesinden ücretsiz trial versiyonunu indirip denemeni şiddetle tavsiye ederim. Ücretli versiyonundan tek farkı, 30dk da bir kendisini kapatması. Bunun dışında performansta hiç bir fark göremezsin ve satın almadan önce neyle karşılaşacağını bilmiş olursun.

MVP
    İsim
    Sypena 
    Irk
    Goblin 
    Class
    Shaman 
    Level
    85 
    Realm
    Outland 

LowerPing direk yüklenip kullanılıyor mu yoksa herhangi bir ayarı var mı, ban sorunu vs. ile karşılaşmamak için ? WTFast kullananlar sanırım banlanmamak için oyuna girmeden önce bir ayar değiştirmek zorunda kalıyorlarmış ve bu ayarı değiştirmezlerse banlanıyorlarmış.Ben her oyuna girişte onu kontrol edip edemeyeceğimden emin değilim, unutabilirim ve unutmamın sonucunun ban olmasını istemiyorum.LowerPing de durum böyle mi acaba ?

Ayrıca aylık ücreti ne kadar acaba ?

Moderatör
    İsim
    Bonelazy 
    Irk
    Blood Elf 
    Class
    Paladin 
    Level
    85 
    Realm
    Twisting Nether 

Alıntı Shehrazad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    LowerPing direk yüklenip kullanılıyor mu yoksa herhangi bir ayarı var mı, ban sorunu vs. ile karşılaşmamak için ? WTFast kullananlar sanırım banlanmamak için oyuna girmeden önce bir ayar değiştirmek zorunda kalıyorlarmış ve bu ayarı değiştirmezlerse banlanıyorlarmış.Ben her oyuna girişte onu kontrol edip edemeyeceğimden emin değilim, unutabilirim ve unutmamın sonucunun ban olmasını istemiyorum.LowerPing de durum böyle mi acaba ?

Ayrıca aylık ücreti ne kadar acaba ?
    Böyle bir ayara gerek yok LowerPingde. Aylık ücret ise 6€. Dediğim gibi Trial Versiyonunu indir, eğer çalıştıramazsan yardımcı olurum.

MVP
    İsim
    Sypena 
    Irk
    Goblin 
    Class
    Shaman 
    Level
    85 
    Realm
    Outland 

Peki trial versiyonunu deneyip sonucu buraya yazarım.

+ Konuyu Cevapla